Соціум

Гурт Kalush став амбасадором об’єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють»

Google+PinterestLinkedInTumblr
У четвер, 30 березня, командир бригади Олександр Нетребко та соліст гурту Олег Псюк підписали меморандум про амбасадорство. Як амбасадор бригади учасники гурту поширюватимуть інформацію про поліцейську «Лють», зокрема, й за кордоном, пише Репортер з посиланням на Нацполіцію.
Для нас, бійців «Люті», які готуються знищити російських окупантів та звільнити українські землі від росіян, важлива дуже ваша допомога, підтримка. Наша дружба стане для нас додатковою мотивацією для знищення всіх ворогів на нашій українській землі, – говорить полковник Нацполіції Олександр Нетребко.
Фронтмен гурту Олег Псюк на знак підтримки передав бійцям бригади знамениту рожеву панаму з підписами учасників «Kalush Orchestra», яка також стала символом «Євробачення-2022».
Хочемо подарувати рожеву панаму, яка стала символом нашої перемоги. Cподіваємося, це допоможе нашій спільній перемозі, – каже Псюк.
Олександр Нетребко подарував учасникам гурту прапор України з написом «Перетвори свою лють на зброю» – як символ нашої перемоги та боротьби за Україну. Також – прапор із підписами бійців бригади та поліцейський жетон як символ дружби та вдячності за підтримку.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.