Соціум

Гербіцид Антисапа від Укравіт: легкий шлях до чистоти ваших посівів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Гербіцид Антисапа від Укравіт: легкий шлях до чистоти ваших посівів

У сучасному сільському господарстві активно використовують системні гербіциди, спрямовані на вибіркове знищення однорічних дводольних та злакових бур’янів на посівах. Одним із представників цієї групи є гербіцид на основі метрибузину, що здатний проникати в рослини через листя та грунт, активно пригнічуючи ріст бур’янів. Його використання викликає порушення білкового та ліпідного обміну, що призводить до знищення бур’янів багатьох видів.

Більше інформації за посиланням – https://agro-him.com.ua/antisapa-50g

Системний гербіцид Антисапа, володіє численними перевагами. Зокрема, він гарантує якісний та тривалий захист сільськогосподарських культур від широкого спектру бур’янів. Ефективність препарату проявляється в знищенні як вегетуючих бур’янів, так і їх проростків, при цьому використовуються невеликі дози, що сприяє економії робочого розчину під час обприскування.

Для оптимального використання гербіциду Антисапа рекомендується дотримуватися конкретного способу застосування для різних сільськогосподарських культур. Наприклад, для картоплі рекомендовано вносити 0.5-1.5 кг/га препарату, обприскування проводиться до сходів культури. Захист триває до місяця, потім при перших ознаках появи бур’янів вноситься гербіцид Тівітус.

Практичний досвід використання гербіциду підтверджує його ефективність при обприскуванні люцерни другого року посіву. Проте, для досягнення максимального ефекту важливо враховувати наявність ґрунтової вологи та якість підготовки ґрунту. У випадку нестачі вологи рекомендується коригувати норму витрати води та глибину закладання препарату в ґрунт.

Також, важливо дотримуватися певних обмежень у використанні гербіциду, таких як температурний режим та вміст гумусу в ґрунті. При цьому слід враховувати, після обприскування забороняється міжрядна обробка. Гербіцид впливає лише на бур’яни, що проростають із насіння, тому його ефективність знижується у разі проростання бур’янів до моменту обробки.

Найважливішим є також те, що препарат є сумісним із іншими гербіцидами на відповідних культурах. Перед використанням рекомендується перевіряти сумісність препаратів для уникнення непередбачених реакцій.

Таким чином, системний гербіцид Антисапа від Укравіт виявляється ефективним та економічним засобом для боротьби з бур’янами на сільськогосподарських посівах, забезпечуючи надійний захист культур від їхнього впливу.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.