Соціум

Франківський медуніверситет обговорив співпрацю з Угорщиною

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Франківський медуніверситет провів зустріч із Генеральним консулом Угорщини Йожефом Бачкаі, на якій обговорили співпрацю в галузі реабілітації.

Про це повідомляє  Івано-Франківський національний медичний університет.

Франківський медунівеситет, обмін студентами

У планах  – поглиблення співпраці між Івано-Франківським національним медичним університетом та медичними університетами в Угорщині щодо навчання студентів, обміну досвідом, особливо в реабілітаційній сфері.

В Угорщині реабілітація організована на дуже високому рівні, є багато дієвих методів, розроблених фахівцями цієї галузі. Угорщина надає велику гуманітарну допомогу, приймає на лікування та реабілітацію дітей, постраждалих від війни, а також українських військових. Україна й Угорщина продовжують активно співпрацювати, тому країна готова у рамках обміну ділитися досвідом з українськими фахівцями-реабілітологами, – говорить Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бачкаі.

Івано-Франківський національний медичний університет тривалий час співпрацює з Дебреценським університетом (Угорщина) у рамках програми Erasmus+.

Ми хочемо розпочати нові проєкти, що є найбільш актуальними сьогодні.  Розвиток реабілітаційної медицини, університету, навчання наших викладачів та студентів за межами України.  Хочемо запросити до нашого університету провідних угорських фахівців, які могли б поділитися власним досвідом та знаннями щодо сучасних методів діагностики й реабілітації різних захворювань, –  каже в.о. ректора ІФНМУ професор Руслан Козовий.

Під час зустрічі обговорили навчання реабілітаційних технологій, створення спільних угорсько-українських робочих груп з вивчення реабілітаційних технологій у сучасних умовах. Обговорили також можливість залучення до навчання в ІФНМУ іноземних студентів, зокрема із Угорщини.

Для нас робочі зустрічі з міжнародними партнерами – це важливий напрям діяльності університету. Ми повинні стати цікавими для європейських партнерів, а також залучати до освітнього процесу кращі європейські технології», – розказує декан медичного факультету ІФНМУ професор Роман Яцишин.

Читайте: Прикарпатці переправляли чоловіків за кордон під прикриттям ГО

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.