Культура Соціум

Франківський драмтеатр на виставах “Бій за Україну” зібрав гроші на авто для ЗСУ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Впродовж двох місяців франківський драмтеатр з національним мистецьким проєктом «Бій за Україну» не лише активно боронили культурний фронт, а й збирали кошти на підтримку ЗСУ.
Через благодійні покази вистав “Бій за Україну”, на яких відбувався збір коштів та фінансову підтримку небайдужих вдалося придбати авто для наших захисників, яке вже за кілька днів вирушає допомагати нашим воїнам. А ще  придбати п‘ять комплектів літньої військової форми. Про це повідомили у драмтеатрі, пише Репортер.
 новини Івано-Франківська
Драмтеатр на виставах  зібрав гроші на авто та амуніцію для ЗСУ
У неділю, 26 червня, франківський драмтеатр на благодійному футбольному турнірі передав автомобіль бійцям новоствореного івано-франківського стрілецького батальйону. Благодійний футбольний турнір було організовано Івано-Франківським міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки.
Українці настільки активно долучилися до допомоги, що драмтеатр планує придбати ще машину та амуніцію.
Бій за Україну
Нагадаємо, це спільний проєкт Національного Президентського оркестру та Івано-Франківського драмтеатру ім. Івана Франка. Він – про багатостолітню боротьбу Українців за свою незалежність, про нескореність духу та безкомпромісну любов до свободи та своєї країни.
 Ініціатива франківського драмтеатру «Рух опору — Рух допомоги» активно функціонує і щодень допомагає внутрішньо переміщеним особам та ЗСУ. Підтримати роботу «Руху Опору» можна за посиланням.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.