Соціум

Франківські волонтери виставляють на аукціон унікальні комплекти “Авдіївської марки”

Google+PinterestLinkedInTumblr

Девʼятого вересня у прифронтовій Авдіївці на честь 245-ї річниці з дня заснування міста відбулось урочисте погашення власної марки, розробленої спеціально до цієї дати. Дійство відбулося  спільно Авдіївською міською військовою адміністрацією та франківською громадською організацією «Промінь ІФ» спільно з Укрпоштою.

Марка присвячена життю Авдіївки, яка вже майже десятиліття є форпостом українського спротиву – нескорена, але геть зруйнована ворогом. Йдеться не просто про одну марку – мова про комплект із блоку марок (28 зображень краєвидів міста різних часів, місцевих визначних пам‘яток та результатів терористичних атак росіян), власний конверт, а також листівку і папку.

авдіївської, марки

Ми з приємністю доклали всіх можливих зусиль для того, щоб така марка була випущена саме до Дня вже рідного нам міста! Рідному місту, форпосту України – такий наш подарунок!

Вдячні всім причетним за докладені неймовірні зусилля для цієї неординарної події. Адже важливо було виготовити і випустити не просто марку, важливо було передати незламний дух Авдіївки, її захисників, незламний дух України! І вкрай важливим, саме для нас, було провести погашення цієї марки саме в Авдіївці! Авдївка – живе, бореться, Авдіївка – є і буде Україною!

Авдіївської, марки

Наразі «Промінь-ІФ» спільно з друзями із Авдіївської МВА прийняте рішення кілька комплектів марок, погашених спеціальним штемпелем і підписаних гендиректором Укрпошти Ігорем Смілянським, заступником голови Донецької ОВА Вадимом Філашкіним, начальником Авдіївської МВА Віталієм Барабашем, засновником ГО «Промінь ІФ» Дмитром Банахом, очільником Донецької дирекції Укрпошти Максимом Сутковим, реалізувати через благодійний інтернет-аукціон.

Комплекти “Авдіївської марки” без підписів планують продати за фіксовану вартість. Виручені від продажу кошти будуть спрямовані на купівлю необхідних речей для захисників та потреб Авдіївки.

Рішення про необхідність тих чи інших речей і напрямок спрямування коштів будуть визначені «Промінь-ІФ» спільно із партнерами з Авдіївської МВА та командирами підрозділів ЗСУ на Авдіївському напрямку.

авдіївської

Мрієте стати власником унікального комплекту, хочете долучитись до допомоги Силам оборони незламної Авдіївки? То маєте чудову можливість бути одним із небагатьох, бути першим!

Аукціон будемо проводити на сторінці організації вже цієї середи, 13 вересня, з 9 ранку до 21:00 шляхом виставлення одного із семи лотів з початковою ціною у 30 тисяч гривень. Крок торгів – 200 гривень.

Озвучення кроку – у коментарі під дописом Аукціону. По кожному лоту торги, вірніше змагання і боротьба триватимуть добу.

Переможець отримає свій виборений комплект одразу після перерахування запропонованої суми на офіційний рахунок ГО «Промінь ІФ».

Перші 25 комплектів погашених марок з листівкою і папкою, але БЕЗ підписів осіб, причетних до їх створення, продаємо окремо. Вартість – 5000 гривень за 1 набір. Старт продажів – 13 вересня о 9:00 після відповідної публікації на сторінці. Щоб придбати, необхідно у коментарях під тією публікацією поставити «+ купую» та чекати, поки з вами зв‘яжеться представник нашої організації.

Читайте: Музикант з окопу. Франківець Мишко Адамчак – про музику, війну та лемківське коріння

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.