Соціум

Франківські волонтери просять допомоги з плетінням маскувальних сіток (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Франківські волонтери просять небайдужих долучатися до плетіння маскувальних сіток. Потреба у них, кажуть, нікуди не зникла.

Запитів від воїнів отримують десятками. Зараз мають замовлень на півтора місяця вперед і не всі встигають швидко виконувати. Адже у порівнянні з першими місяцями війни, зізнаються, темпи роботи суттєво знизились – люди почали приходити рідше, пише Репортер з посиланням на канал 402.

Франківські волонтери просять допомоги плести сітки (ВІДЕО)

Ми вже просимо франківців брати у нас додому такі стрічечки і нарізати вдома ялиночкою, – каже голова ГО “Дружина воїна” Тетяна Фреїшин. – Чи наші дівчата які плетуть кікімори, просять джгутики накручувати. Можна десь годину, півтори і вдома присвячувати вкладу в перемогу.

Плести сітки, кажуть волонтери, не складно. Опанувати техніку зможе будь-хто. Для новачків проводять короткий інструктаж.

Читайте: Не втомлюємось допомагати. Волонтери у Франківську просять не забувати про війну

З квітня щодня, як на роботу, плести сітки приходить переселенка з Харкова Жанна. Жінка не з чуток знає, що таке війна та ворожі обстріли. Тож у відносно спокійному Івано-Франківську волонтерить і щосили намагається допомагати українським воїнами, аби вони могли якнайшвидше здолати російських окупантів.

Ми все застали. У нас снаряди над головою літали, нас обстрілювали градами, чи смерчами, як воно правильно називається не знаю, – розповідає Жанна. – У сусідньому будинку побило скло, в нашому також. Були пожежі в приватному секторі. Через дорогу стоїться обгорілий будинок. Сумно все, в підвалі ночували.

Від початку повномасштабного вторгення росії волонтерки передали воїнам на фронт вже понад сотню маскувальних сіток. Долучитися до плетіння охочі можуть в офісі організації “Дружина воїна”.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: