Соціум

Франківські священники зібрали 500 бронежилетів для ЗСУ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вже на другий день після повномасштабного вторгнення рф, 25 лютого, був створений Координаційний антикризовий центр при Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ. Тут допомагали переселенцям, а також збирали допомогу на фронт: від бронежилетів до тепловізорів.

До складу Центру увійшли працівники Архієпархіального управління та керівники ключових структур Архієпархії, пише Репортер з посиланням на пресслужбу проєкту “Пліч-о-пліч”.

Очевидно, першим завданням Церкви є безперервна молитва. Але, як відомо, «віра без діл — мертва», а тому служіння нашим ближнім — це служіння самому Христу. З основних видів діяльності нашого Центру варто виділити кілька основних: лікування, проживання та харчування вимушених переселенців, організація та передача гуманітарної допомоги в зону бойових дій. А також активна допомога армії, — розповідає владика Володимир Війтишин, Архієпископ та митрополит Івано-Франківський.

На сьогодні прихисток отримали понад 1700 вимушено переселених осіб. Близько 900 з них забезпечувались безплатним триразовим харчуванням. Також усі отримали доступ до безплатної професійної медичної допомоги від працівників Клініки святого Луки.

Також силами небайдужих вірних та жертводавців вдалося доставити з Італії та передати на фронт понад 500 бронежилетів четвертого ступеня захисту, 6 реанімобілів, 15 легкових автомобілів та тепловізор. 

Соціальний проєкт «Пліч-о-пліч» розповідає історії про надзвичайних українців. Слідкувати за історіями героїв можна в Instagram та Facebook.

«Пліч-о-пліч» — всеукраїнська кампанія про єдність українців й про те, що ми незламні, вільні та сміливі тоді, коли разом, яка реалізується за участі Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Чернівецької, Волинської ОДА.

Проєкт USAID «Трансформація комунікацій» має на меті працювати в партнерстві з Урядом України, приватним сектором та громадянським суспільством задля підвищення стійкості демократії в Україні через інноваційні підходи, які залучають українців до обговорення демократичних перетворень та Європейської інтеграції країни.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.