Соціум

Франківські онкологи отримали першу партію дорогих медпрепаратів зі Швейцарії

Google+PinterestLinkedInTumblr

У вівторок, 2 травня, на Прикарпаття прибула перша партія дороговартісних розхідних матеріалів для лікування людей з онкологією. Це – голки для біопсій, електроди для абляції та інше. Допомога була надана в рамках гуманітарної підтримки від швейцарської державної лікарні Kantonsspital Graubuenden  для Прикарпатського клінічного онкологічного центру обласної ради.

Франківські онкологи отримали першу партію дорогих медпрепаратів зі Швейцарії

Ця ініціатива була реалізована завдяки Асоціації Інтервенційних онкологів України, зокрема її голови Святослава Балаки, та за підтримки компанії blago – її генерального директора Романа Коржака.

Тепер більше пацієнтів з Прикарпаття й ВПО зможуть безкоштовно отримати якісну медичну допомогу. Вона буде надаватися в рамках діяльності Асоціації інтервенційних онкологів України на базі різних державних і приватних установ.

Компанія blago не вперше підтримує розвиток медичної галузі. Тому й цього разу також долучилася до ініціативи.

Зараз важливо піклуватися про людей з онкологією та допомагати продовжувати їхнє лікування. Інтервенційна онкологія на сьогодні є найсучаснішим і найменш травматичним методом лікування патологій, що дає можливість швидко відновлюватись і не псувати якість життя пацієнтів, – прокоментували представники blago.

Читайте: «Благо – це blago». Девелоперська компанія оновила бренд і пропонує новий підхід до життя в місті

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.