Соціум

Франківські мальтійці роздали допомогу мешканцям прифронтових регіонів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Волонтери Мальтійської служби допомоги в Івано-Франківську роздали допомогу людям, які мешкають у прифронтових містах та селах.

Франківські мальтійці відвідали Дніпро, Запоріжжя, Харків, Балаклію, Ізюм та Дергачі, повідомляють на сторінці організації.

Франківські мальтійці роздали допомогу мешканцям прифронтових регіонів

Мешканцям прифронтових регіонів мальтійці роздали продуктові набори та засоби першої необхідності.

Допомогу роздавали у містах та селах України, де люди живуть у надзвичайно складних умовах: щодня під обстрілами , у деокупованих місцевостях, де все зруйновано, інфраструктура ще не відновлена: знищені магазини, аптеки, не працюють лікарні –  люди проживають за межею бідності, – пишуть мальтійці.

Читайте: «Бувало, цілували хліб». Як благодійна їдальня «Карітасу» щодня годує місцевих та переселенців (ФОТО, ВІДЕО)

Всього у рамках проєкту планують роздати 11550 продуктових наборів для орієнтовно 28 875 людей. Серед тих, хто отримує допомогу: мешканці прифронтових міст та сіл, люди, які проживають на деокупованих територіях, мешканці місцевостей, які безупинно обстрілюють, сімʼї з людьми з інвалідністю, багатодітні сімʼї тощо.

Після таких візитів вкотре переконуємось наскільки необхідно підтримувати людей в тих місцевостях. Їхні історії – розчулюють, їхня витримка вражає , а віра і надія – надихають. Дякуємо всім нашим волонтерам, які долучаються до проєкту на різних етапах. А також всім нашим партнерам та жертводавцям, завдяки кому ми можемо допомагати найбільш потребуючим, – кажуть мальтійці.

Читайте: Через міни й окупацію. Як волонтери вивозять на Прикарпаття людей з гарячих точок

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.