Соціум

Франківські газовики визначили, кому віддати акційний смартфон

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Переможця акції «Зареєструйся в особистому кабінеті на 104.ua та виграй смартфон» обрали серед 2,5 тисяч прикарпатців. Вони реєструвалися з 20 лютого по 15 березня.

Нового власника Samsung представники ПАТ «Івано-Франківськгаз» обирали за допомогою програми генератора випадкових чисел. Нею стала мешканка Долини п. Надія. На міжнародний День клієнта жінка отримала подарунок.

Переваги особистого кабінету вже оцінили майже 25% прикарпатців. Сьогодні онлайн-сервіс уже використовують близько 100 тисяч споживачів. І з кожним днем їх кількість зростає.

«Існує кілька способів комунікації споживачів з нашою компанією, які економлять час та дозволяють отримати дистанційне обслуговування без відвідування офісів. Особистий кабінет є одним із найзручніших сервісів. 90% питань, які виникають у наших споживачі, можна вирішити в онлайн кабінеті», – каже начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Івано-Франківськгаз» Еллеонора Близнюк.

Зокрема, в особистому кабінеті клієнти «Івано-Франківськгазу» за лічені хвилини можуть подати показники лічильника, переглянути історію розрахунків, споживання (в різних енергоодиницях), скачати рахунок чи оплатити за спожитий газ. Окрім того, в режимі онлайн можна надіслати запитання, залишити відгук чи записатися на прийом до керівників газової компанії. Всі звернення направляються до контакт-центру, який обробляє інформацію.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.