Соціум

Франківська вчителька Леся Павлюк – серед фіналістів «РодовідУчитель – 2022» (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Найкращі онлайн-уроки для дистанційного навчання. Франківська вчителька Леся Павлюк стала фіналісткою Всеукраїнського освітньо-методологічного відбору «РодовідУчитель – 2022».

Участь у ньому взяли понад триста вчителів з усієї України. Леся запропонувала на розгляд журі свої уроки у номінації «Я досліджую світ». Працювала з малюками дистанційно – спочатку через пандемію, а відтак в умовах воєнного стану, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Леся Павлюк – вчителька початкових класів у ліцеї №7. Каже: саме про таку роботу мріяла, коли сама ще навчалася у початковій школі. Працює вже 10 років і не втомлюється вдосконалювати свій професійний рівень.

Вона є тренеркою Новою української школи, експерткою з вивчення досвіду вчителів, які сертифікуються та з інституційного аудиту.

До теми: Вступ по-новому. Як абітурієнтам написати вдалий мотиваційний лист

Найкращі роботи учасників відбору «РодовідУчитель – 2022» будуть розміщені на освітньо-інноваційній платформі «Родовідшкола». Таким чином зберуть унікальний досвід дистанційного навчання у школах, що стане у пригоді вчителям.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні