Соціум

Франківська школярка отримала президентську стипендію за досягнення в галузі фізики (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Для цієї дівчини адронний колайдер – не просто словосполучення, а мрія життя. Франківська школярка отримала президентську стипендію за досягнення в галузі фізики. Діана Зазубик – 11-класниця 5-го ліцею. За плечима цієї тендітної дівчини – з пів сотні перемог на обласних та всеукраїнських олімпіадах.

Цього ж літа юна фізикиня отримала свою найбільшу нагороду. Серед найкращих учнів світу, вона виборола срібло на Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики. А український синьо-жовтий прапор замайорів на п`єдесталі у Грузії, йдеться у сюжеті Канал 402, пише Репортер.

Франківська школярка отримала президентську стипендію за досягнення в галузі фізики

Талант дівчинки до природничих наук почав проявлятися ще в 7-му класі, каже викладач Діани. Та найбільше, що допомагає досягати таких успіхів – це її наполегливість та бажання працювати над собою.

У свої 17 дівчина активно проводить вебінари, розповідає дітям про космос та навіть, читає лекції в Інституті аерокосмічних технологій. Найбільша мрія, каже, працювати на адронному колайдері. Тож, щоб вона точно здійснилася, дівчина вже завзято готується до нового олімпіадного сезону.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.