Соціум

Франківська молодь «Спільноти Святого Егідія» відправила 600 листів і допомогу у прифронтові міста

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Словом і ділом. 600 листів і допомогу людям з прифронтових регіонів відправить молодь зі «Спільноти Святого Егідія». З початку війни вони надають гуманітарну підтримку в усі області України.

Цього разу пакунки прямуватимуть до Покровська, що на Дніпропетровщині. Туди поклали невеликі продуктові набори: макарони, риба, м`ясо, олія та печиво – все це розраховано на одну особу, йдеться у сюжеті канал 402.

До написання листів підтримки долучилися й переселенці, нині вони є частими гостями спільноти. Віта Горбань з Краматорська, у своєму листі, каже жінка, бажає тільки одного, щоб обстріли окупантів закінчились і всі змогли повернутися додому.

За рідним Краматорськом сумує й Ірина. Нині її батьки залишились там, покидати домівку не захотіли. Жінка каже, ні дня не проходить без телефонних розмов, адже їм необхідна та важлива словесна підтримка.

Загалом волонтери планують відправити 600 листів. Робитимуть це поступово, наразі сформовано пакунки для 54 людей з 20 сімей.

Акція проходить у трьох містах України: Києві, Львові та Івано-Франківську. Приєднатись до неї можуть люди зі  всього світу.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.