Соціум

Франківцям розкажуть, як врятувати місто від незаконної забудови

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Громадських активістів, журналістів та активних мешканців Франківська запрошують на семінар про “Порятунок міста від незаконної забудови”. Організатори – Міжнародний республіканський інститут.

Для участі необхідно зареєструватись до 16.03.18 за посиланням.

“Щороку інтенсивність забудови міст збільшується і все гостріше постає проблема порушень у сфері містобудування та архітектури. Це – незаконно споруджені будинки, забудова водойм та скверів, активізація протестів та невдоволення громади. Саме тому критично важливо знати як працює “кухня містобудування”, як виявляти зловживання з боку місцевої влади та впливати на виправлення порушень”, – пишуть організатори.

Тренерами будуть Олександр Солонтай, керівник програми практичної політики Інституту політичної освіти та  Ольга Омельчук , експертка Інституту політичної освіти, міська голова міста Нетішин у 2010-2014 роках.

Експерти розкажуть про архітектурно-будівельні правила та як ними зловживають, хто приймає рішення щодо міської забудови. Також анонсують доповідь про  ефективний та дієвий громадський контроль у сфері містобудування та як боротися з незаконними забудовами.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.