Соціум

Франківців кличуть на протест під обласну поліцію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок та в середу, 4 і 5 червня, Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» та небайдужі активісти проводять всеукраїнську акцію протесту «Я не хочу бути наступним!».

«Лише за останній тиждень країну сколихнули кричущі порушення прав людини: незаконне затримання двох протестувальників у Рівному, які вийшли на мирну акцію та вбивство 5-річного хлопчика нетверезими поліцейськими у Переяславі-Хмельницькому. Ці різні події об’єднує одне — знецінення людських прав та людського життя, свавілля влади та повна безкарність винних.

Вони забирають все — від свободи зібрань до життя. Ми виходимо, щоб сказати «Я не хочу бути наступним!”. Закликаємо всіх небайдужих долучитись до акції, адже найменший замах на наші права та свободи зараз може потягнути за собою знищення всіх людських свобод в Україні в майбутньому», – обгрунтовують всеукраїнський протест у «Фундацї Регіональних Ініціатив».

Акція протесту пройде сьогодні, 4 червня, о 19.00 у більш як у 15 містах України — Харкові, Києві, Ужгороді, Краматорську, Кураховому, Кропивницькому, Дніпрі, Чернівцях, Тернополі, Львові, Івано-Франківську та ін.

Як повідомив КУРСу речник ФРІ, на протест виходять з приводу двох кричущих фактів порушення прав людини в Україні. Перший – це вбивство 5-річного хлопчика у Переяславі-Хмельницькому. Другий – затримання учасників антипрезидентського пікету у Рівному.

«Ми не просто хочемо нагадати поліцейським, що вони перебувають на службі у суспільства, у громадян, і що ми не дозволимо їм поводитися  подібним чином. Хочемо домогтися покарання винних у смерті дитини, ставимо питання про відставку міністра Авакова», – зазначив Олександр Ожват.

У Івано-Франківську протест влаштовують на вул. Сахарова – під будівлею Головного управління нацполіції в області.

Організовує акцію місцева «Фундація регіональних ініціатив».

Франківські активісти підтримають акцію, повідомила КУРСу громадська діячка Наталія Сербин.

Соціальні мережі киплять через смерть 5-річного хлопчика із Переяслав-Хмельницького, який помер унаслідок вогнепального поранення від рук п’яних копів.

Суд арештував одного з підозрюваних у вбивстві 5-річного хлопчика

Поліція Київської області повідомила, що керівники Переяслав-Хмельницького підрозділу поліції Київщини відсторонені від виконання службових обов’язків. А підозрювані у смертельному пораненні 5-річного хлопчика були затримані і поміщені до ізолятора тимчасового тримання.

Керівник поліції у Київській області Дмитро Ценов подав у відставку. Таке рішення підримало керівництво МВС та Нацполіції.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.