Команда франківців EcoCity завершує розробку і виготовлення першого прототипу приладу Hazard Detector. Він відстежуватиме хімічну загрозу, як-от випари хлору, фосфіну, та вимірюватиме радіаційний фон.
Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив засновник команди Олексій Трелевський, пише Репортер.
Декілька міжнародних зумів, а також зрозуміле технічне завдання – і вже найближчим часом будемо презентувати на загал перший прототип. Цей прилад Hazard Detector розроблений командою EcoCity для збереження життя та здоров’я людей, які можуть опинитись у ситуації хімічної і радіаційної загрози, – анонсував він.
Hazard detector може комплектуватися двома електрохімічними, термокомпенсованими сенсорами на шкідливі гази з переліку CL2, NH3, PH3, H2S, HCL, HF, NO2, SO2. А також виносним газорозрядним сенсором радіаційного фону.
Основним завданням приладу, за словами Трелевського, є завчасно сповістити про небезпечні концентрації газів, а також про небезпечний радіаційний фон користувача. Частота опитування сенсорів відбувається кожні 5 секунд. Сповіщення відбувається за допомогою вібросигналу, звукового сигналу (можна відключити), а також через відображення на дисплей (можна відключити).
Прилад зберігає на внутрішній носій пам’яті дані вимірювань, які за допомогою бездротового зєднання WiFi можна вивантажити в польових умовах і відправити файлом.
При підключенні до смартфону через WiFi можна передавати щохвилинні усереднені дані вимірювань на будь-який сервер.
Живлення внутрішньої акумуляторної батареї вистачатиме на 24 години автономної роботи, також до приладу можна під’єднати будь-який павербанк і цим збільшити час автономної роботи. Час повного заряду від мережі – до 7 годин.
Відтак прилад можна використовувати в умовах війни в зоні бойових дій.
Comments are closed.