Соціум Фото

Фотозона та кінозал, – у Франківську відкрили Музей міста (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 3 травня, у одному з корпусів палацу Потоцьких відкрили музей Івано-Франківська.

«Створення такого простору є моєю давньою мрією. Хотілося створити сучасні інтерактивні речі, які б приваблювали молодь і діти могли в пізнавальній формі знайомитися з історією міста», – говорить активістка Марія Козакевич.

У музеї освоїли дев’ять приміщень. Є кімнати з кросвордами, фотозона, де можна сфотографуватися у старовинному вбрані, є кімнати з різними артефактами – плиткою, кахлями, дверима. Якісь експонати були в Марії Козакевич, інші – приносили мешканці міста.

Три дні на час святкування дня міста та фестивалю Карпатський простір що три години відбуватимуться екскурсії – о 12:00, 15:00 і 18:00. Як працюватиме музей опісля, поки невідомо.

На облаштування музею пішло близько 500 тис грн. У одній із кімнат облаштували кінозал, стилізований під під’їзд. У кінозалі можна переглянути фільм з розповідями старожилів про місто.

«Я хотіла ще дістати поштову скриньку для завершення інтер’єру, але так і не вдалося, – говорить Марія Козакевич. – А у кімнаті з ліпниною можна приміряти на картонному макеті різні голови для каріатиди, яка втратила голову на фасаді будинку на Гаркуші через людську байдужість».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.