Соціум

Екоінспекція перевірить «Оріана-Еко», яке утримує Домбровський кар’єр

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У грудні цього року екоінспекцією Карпатського окргу буде проведена планова перевірка АТ «Оріана-Еко», на балансі якого знаходиться кар’єр.

Компанія зобов’язана здійснювати заходи з недопущення поширення ореолу засоленості ґрунтів у водоносний горизонт Калуша та Калуського району, пише Репортер.

«Домбровський кар’єр – це об’єкт, який становить підвищену екологічну небезпеку для довкілля Івано-Франківщини. Він постійно підтоплюється підземними водами, атмосферними опадами тощо. Це може призвести до потрапляння високомінералізованої води з кар’єру до річок та підземних джерел, а також до забруднення ґрунту, що загрожує екологічною катастрофою для всього регіону», – йдеться у повідомленні пресслужби Державної екологічної інспекції України.

У Держекоінспекції зазначили, що для запобігання екологічному лиху важливе значення відіграє екологічний контроль.

«Також необхідно здійснити модернізацію потужностей в межах Калуського гірничо-видобувного комплексу. Зокрема, на території міста Калуш знаходяться 2 хвостосховища, що вже заповнені до проектного рівня, крум того переповнений шламонакопичувач», – наголошується у повідомленні.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні