Соціум

Двоє прикарпатців беруть участь у першому етапі “Ігор Нескорених”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 13 липня, у Львові пройде тестовий відбір на “Ігри нескорених”.

56 українських військових та ветеранів сьогодні випробують свої сили під час тестування, йдеться на сторінці змагання. За попередньою інформацією, з Прикарпаття є двоє: Володимир Глизнер та Спартак Лозинський.

«Ігри нескорених» (Invictus Games) – міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі. Їх у 2014 році заснував британський принц Гаррі – для ветеранів, які постраждали під час бойових дій. Задум він підгледів у США на «Warriors Games» за рік до того. За його словами, там принц Гаррі побачив, як сила спорту може фізично, соціально та психологічно допомогти ветерану.

Україна вперше взяла участь в Іграх у 2017 – як союзник НАТО у миротворчих операціях, а також через активні військові дії в зоні АТО. Змагалися у Канаді, в Торонто. Звідти українські ветерани привезли 14 медалей.

Нескорені не програють. Двоє прикарпатських атовців змагатимуться за участь у ветеранських Іграх у Сіднеї

У 2018 році всесвітні «Ігри нескорених» пройшли у Сіднеї. Були два прикарпатці: Ігор Гайдайчук із Тлумача (стрільба із лука) та роверист Руслан Косенко з Вишкова Долинського району.

Спочатку перед “Іграми нескорених” проходить тестовий відбір у Львові та Одесі. Потім – національний етап у Києві. А вже потім міжнародні змагання, які пройдуть у Гаазі в Нідерландах.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.