Соціум

Дорожники Франківщини попереджають водіїв про непросту зиму — через брак солі та вартість пального

Google+PinterestLinkedInTumblr

Служба автомобільних доріг Івано-Франківської області просить водіїв підготуватися до зими, адже у країні є брак солі для посипання та зросла вартість пального.

Прийдешня зима стане великим викликом для дорожньої галузі, пише Репортер з посиланням на пресслужбу відомства.

Служба автомобільних доріг, зима, дороги, Франківськ

Через зупинку основного постачальника технічної солі підприємства «Артемсіль» довелося налагоджувати її видобуток в інших регіонах країни та імпортувати продукцію.

Однак реалізація таких проєктів потребує часу і значних коштів, що призвело до подорожчання реагенту в декілька разів. Така ситуація спонукає зменшити використання технічної солі.

Серед інших зумовлених війною негативних чинників є й те, що значно зросла вартість пального, а частина техніки експлуатаційних компаній мобілізована.

Треба врахувати, що третина доріг державного значення Івано-Франківщини проходить гірською місцевістю та через чотири перевали. Для раціонального використання відведених на зимове утримання коштів Держбюджету, які суттєво обмежені на час воєнного стану, доведеться насамперед подбати про безпечний проїзд на підйомах-спусках.

Прогортання, боротьба з ожеледицею і відновлення руху дорогами після сильних снігопадів може тривати довше звичайного, а у випадку значного ускладнення погодних умов можливе тимчасове введення заборони на проїзд автотранспорту.

Читайте: В області асфальтують дорогу на під’їзді до Рогатина

Водіям варто приділити особливу увагу підготовці автотранспорту до експлуатації у зимовий період.

На випадок надзвичайних ситуацій має бути запас продуктів харчування і питної води.

Потрібно подбати про автономний зарядний пристрій, аптечку, ліхтарик, теплі речі, лопату, ланцюги проти ковзання на колеса та додатковий запас пального.

Ми постійно працюємо над тим, щоб забезпечити належну експлуатацію автомобільних доріг державного значення в такий складний для країни період і закликаємо всіх учасників дорожнього руху подбати про власну безпеку та допомагати тим, хто цього потребує.

У разі виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної із ускладненням проїзду дорогами державного значення Івано-Франківщини, просимо повідомляти на Єдиний контакт-центр Укравтодору за телефоном 067-400-60-80.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.