Соціум

До зими на Прикарпатті продіагностують 150 трансформаторів (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У 2024 році прикарпатські енергетики планують здійснити діагностику 150 трансформаторів, щоб належно підготуватися до осінньо-зимового періоду. Для таких перевірок в енергетиків є три лабораторії. Одна з них – нещодавно приїхала на Прикарпаття. Нині фахівці укомплектовують її всім необхідним для щоденних робіт. Про це повідомляє пресслужба Прикарпаттяобленерго.продіагностують 150 трансформаторів

Зокрема, фахівці продіагностують 17 трансформаторів класу напруги 110 кВ, 63 – по 35 кВ та 50 – по 6-10 кВ. Для проведення діагностики енергетики використовують електролабораторію ЕТЛ-35 змонтовану в фургоні автомобіля.

Така лабораторія призначена для випробування ізоляції високовольтних ізоляторів, електричних кабелів та інших пристроїв підвищеною випрямленою (до 60 кВ) та змінною (до 100 кВ) напругою промислової частоти тощо. У службі діагностики, ізоляції, ЗПЕ таких електролабораторії три. Оскільки такі роботи мають виїзний характер, то і обладнання має бути мобільне – без пересувної електротехнічної лабораторії в цій роботі не обійтися, – повідомляють на сторінці Прикарпаттяобленерго.

Над найновішою пересувною електротехнічною лабораторією, яка нещодавно приїхала на Прикарпаття, посилено працюють фахівці, укомплектовуючи всім необхідним для щоденних робіт. Вже найближчим часом лабораторія вирушить на перші роботи, щоб вчасно діагностувати дефекти роботи енергобладнання і їх усунути.

До теми: Графіки погодинних вимкнень електроенергії на вівторок, 18 червня

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.