Соціум

До кінця року у Франківську відреставрують один із корпусів палацу Потоцьких

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

До кінця 2024 року в палаці Потоцьких, що в Івано-Франківську, відреставрують перший поверх корпусу А. Про це «Репортеру» розповів директор КП «Простір інноваційних креацій «Палац» Володимир Гайдар.

Читайте: Знайти сенс міста. У Франківську працюють над стратегічним баченням розвитку громади

Володимир Гайдар

Реставрація буде здійснена в рамках проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини.

Проєкт спрямований на підтримку дрібного бізнесу, який дотичний до креативних технологій та мистецтва, — каже Володимир Гайдар. — Зокрема, буде проведено цикл воркшопів для представників креативних професій, які згодом “оселяться” в корпусі А, реставрація якого має бути завершена до кінця цього року. Вже готова проєктно-кошторисна документація. Вона відкоригована з актуалізованими кошторисами. Зараз ми завершуємо проходження експертизи і будемо оголошувати тендер. А після того, як знайдемо підрядника, розпочнемо реставраційні роботи.

Читайте: Люди й гори. Як у Франківську ініціатива з адаптивним одягом для поранених переросла у проєкт з реабілітації «Петрос»

палац Потоцьких

Планується, що в колишньому хірургічному корпусі палацу Потоцьких, тобто корпусі А, створять «Палацову майстерню аналогової та альтернативної фотографії», «Палацовий медіапростір» та коворкінг для розвитку релокованих і місцевих креативних індустрій.

Загальний бюджет проєкту – 34 млн 102 тис грн. Внесок партнерів – 27 млн 311 тис грн. Внесок міської ради – 6 млн 790 тис грн.

Скільки з цих грошей витратять саме на реставрацію корпусу А, Володимир Гайдар поки сказати не може. Пояснює, що треба дочекатися експертизи проєктно-кошторисної документації.

Авторка: Ірина Гаврилюк

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.