Соціум

До Франківської ОТГ приєднають Узин, – Марцінків зустрівся з громадою (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
У неділю, 20 жовтня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків з’їздив до села Узин. Метою візиту була зустріч з місцевими мешканцями – обговорювали долучення села до Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади.

Про це мер повідомив на власній сторінці у Facebook.

До теми: Гроші і сумніви. Коли утвориться Франківська ОТГ 

«Івано-Франківська ОТГ створена, але ми будемо раді бачити у своїй родині й інші громади. Ще раз наголошую, я виступаю тільки за добровільне об’єднання. Отож, люди мають самі вирішувати, чи стануть вони частиною ОТГ,  – написав Руслан Марцінків. – Сьогодні зустрілись з громадою Узина, з якою місто має договір про співпрацю. Тепер мешканці зібрали підписи за добровільне об‘єдняння. Та перед тим, як звикле, – служба Божа. Дякую Оксані Шалауті, голові села, за зустріч та продуктивну розмову. До речі, на сході села всі проголосували «ЗА» приєднання до ОТГ.

До теми: Вовчинець набиває ціну. Як мер Франківська домовлявся із селянами про ОТГ

Опісля офіціозу для селян організували святковий концерт за участю франківських колективів «Рапсодія» та «Намисто».

Нагадаємо, до Івано-Франківська планують приєднати 21 село, з них 2 вже отримали погодження на своє рішення про приєднання.

Сьогодні в області працюють 30 ОТГ. Цього року на Прикарпатті утворені 9 об’єднаних громад. Завершуються перемовини про об’єднання ще однієї – Кутської ОТГ.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.