Соціум

До Дня захисників та захисниць Укрпошта випустить марки «Слава ЗСУ!»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Марковий аркуш «Слава ЗСУ!» складається з 6 поштових марок з ілюстраціями військовослужбовців, кожна з яких відображає окремий вид збройних сил та окремий рід українських військ. Крім марок також буде випущено 6 конвертів з емблемами військ, 6 карток та конверт «Перший день».

марка ЗСУ Укрпошта новини Івано-Франківська

Тираж маркового аркуша – 1 мільйон примірників. Випуск – благодійний: частина зібраних коштів буде спрямована на допомогу Збройним Силам України.

Придбати поштовий випуск «Слава Збройним Силам України!» можна з 14 жовтня в міських відділеннях Укрпошти по всій країні, а також на офіційному онлайн-магазині Укрпошти. Крім того, новий поштовий випуск традиційно продаватиметься на офіційних онлайн-магазинах Укрпошти на маркетплейсах PromKastaRozetkaeBay та Amazon. На продаж конверта «Перший день» у відділеннях будуть діяти обмеження – не більше двох на одне замовлення.

Читайте: Місяць здоров’я. У Франківську охочих обстежують безкоштовно (ВІДЕО)

Онлайн можна буде замовити до 10 маркових аркушів, 10 художніх конвертів та 10 листівок одного виду на одне замовлення.

Погашення штемпелем «Перший день» відбудеться в Києві 14 жовтня. Спецпогашення «Слава ЗСУ!» проходитимуть 14-15 жовтня у всіх філіях Укрпошти (штемпелі тимчасово окупованих територій АР Крим, Севастополя та Херсонської області працюватиме на київському головпоштамті).

Автор випуску «Слава Збройним Силам України!» – український художник Антон Хрупін, відомий українцям за поштовим випуском «Вільні. Незламні. Непереможні», презентованим Укрпоштою до Дня незалежності України.

Читайте: Допомога в останні дні. Як живе франківський хоспіс у війну

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.