Соціум

До Дня незалежності у Франківську прасуватимуть усі прапори

Google+PinterestLinkedInTumblr
У вівторок, 13 серпня, оперативну нараду у міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа розпочали з головного – з благоустрою та впорядкування території міста до Дня незалежності.

Доповідачів було багато, кожен звітував за окремий напрямок, повідомляє Репортер.

Наприклад, директор КП «Муніципальна дорожня компанія» Віталій Бурко каже, що на свято МДК прибиратиме місто ще ретельніше, ніж зазвичай, бо буде більше людей.

“В період святкових днів, з 23 по 26 серпня, дільниця експлуатації та прибиральна техніка будуть переведені на посилений режим роботи. Будуть створені додаткові бригади робітників благоустрою, які працюватимуть у центральній частині міста з 15 до 22 години”, – повідомив Бурко.

Представник міської ритуальної служби Василь Паращій доповів: траву косять, на кладовищі прибирають, а до Дня незалежності помиють пам’ятники.

За словами мера, чистих пам’ятників йому замало – мають бути і чисті зупинки.

“Їхав у Пасічній – дуже брудні зупинки. Мені стидно було”, – говорить Марцінків.

Андрій Гіглюк, начальник управління транспорту та зв’язку, зауважив, що всі зупинки регулярно миються.

евдоволеним мер залишився і після доповіді керівника МІУК Мирона Джуса. Мовляв, той взагалі не підготував презентації – не відповідальний.

“Ви не так до Дня незалежності, як до 1 вересня готуєтесь”, – закинув Марцінків ще й Ігорю Максимчуку, директору департаменту освіти та науки.

“Прапори! Всіх стосується! Щоб прапори були попрасовані Особливо мені це подобається на освітянських і культурних закладах. Ми вчимо дітей, а прапори пожмякані”, – обурився Марцінків.

Підсумовував те все директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак. Пообіцяв, що буде порядок і до 24 серпня всі негаразди усунуть.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.