Соціум

Для Прикарпаття закуплять три мобільні електростанції – Онищук (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківська область готова до опалювального сезону на 85%. Як повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук у спецпроєкті телеканалу 402, Прикарпаття вкладається у графіки, визначені урядом, пише Репортер.

На Прикарпаття планують закупити три мобільні електростанції

Ми розуміємо, що ворог дуже підступний. Тому зараз працюємо з міжнародними донорами, щоб забезпечувати наші соціальні об’єкти обігрівачами, електричними конвекторами, – каже голова ІФ ОВА.

За словами Світлани Онищук, зараз працюють над тим, щоб в області була мобільна переносна станція. У разі надзвичайної ситуації, за допомогою такої станції, можна буде забезпечити теплом населення певного мікрорайону. Уже є домовленості з міжнародними донорами, що для Прикарпаття закуплять три такі переносні електростанції.

Також в області зараз працюють над розміщенням і реєстрацією внутрішньо переміщених українців. У кожну громаду виїжджають мобільні бригади, які можуть надати інформаційну, психологічну допомогу.

Читайте: Президента просять врегулювати джипінг у Карпатах – зареєстрували петицію

Спочатку ми поселяли людей у соціальні об’єкти: школи, садки. Але зараз розпочався навчальний рік, тож ми людей позабирали з цих об’єктів. Зараз працюємо над довготривалим перебуванням. Сьогодні ми робимо ремонтні роботи на 26 таких об’єктах, – розповідає Світлана Онищук.

За словами Світлани Онищук, ті школи, де очного навчання немає, і далі можуть приймати переселенців.

Більше дивіться в інтерв’ю телеканалу 402.

Читайте: Снятинські господині щотижня напікають 60 кг печива для захисників (ФОТО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.