Соціум

Для платників податків відкрили центр обслуговування

Google+PinterestLinkedInTumblr

Минулого тижня в Івано-Франківську на базі обласної Державної податкової адміні­страції відкрили Центр з обслуговування платників податків. В урочистостях з нагоди відкриття взяли участь голова ДПС України Віталій Захарченко, Президент Українського національного комітету Міжнародної торгової палати Володимир Щелкунов, голова ОДА Михайло Вишиванюк, народні депутати Ігор Зварич та Микола Круць та інші.

«Відкриття цього центру в Івано-Франківську – це і нові робочі місця, і відкритість податківця перед платником податків, – зазначив Віталій Захарченко. – Весь комплекс сервісних послуг платник податків зможе отримати тут, і людям не треба буде ходити у кілька служб».

Віталій Захарченко зазначив, що за останній рік на 30 % скорочений керівний склад працівників податкової служби, створені нові департаменти, є результати з усунення дублювання функцій, а податок на додану вартість повернений на 13, 7 млрд. більше, ніж минулого року.

Центр з обслуговування платників податків об’єднує три функціональні зали. У залі №1 платник може отримати дозвільну документацію (свідоцтво, патент, довідку), у залі № 2 відбуватиметься прийом звітності, а у залі № 3 – перевірка наданої звітності. Також центр з обслуговування платників податків обладнаний чотирма плазмовими моніторами для висвітлення актуальної податкової інформації і трансляції відео-роликів з податкової тематики. За словами начальника ДПА в області Віктора Рахміля, програма модернізації податкової служби триває, а такі центри невдовзі будуть створені на базі ще чотирьох найбільших прикарпатських інспекцій.

Загалом з відкриттям центру з обслуговування платників податків в Івано-Франківську з’явилося 44 нових робочих місця.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.