Соціум

Для 13 ліцеїв Прикарпаття придбали нові автобуси

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Автобуси придбали за рахунок освітньої субвенції з Державного бюджету та співфінансування з обласного бюджету. Вартість автобусів 32,3 млн гривень.

Автобуси вже відправилися в опорні заклади загальної середньої освіти у Тлумацьку, Снятинську, Бурштинську, Коломийську, Букачівську, Верховинську, Войнилівську, Делятинську, Кутську, Перегінську, Білоберізьку та Дубівську громади. Про це йдеться на сайті Івано-Франківської ОВА, пише Репортер.

автобуси для Прикарпаття

Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук зазначає, що від початку повномасштабного вторгнення 57 шкільних автобусів область передала для потреб Збройних сил України.

автобуси для Прикарпаття

Сьогодні для нас дуже важливо забезпечити довезення учнів до опорних шкіл області, адже понад 50 шкільних автобусів через бойові дії були передані на потреби Збройних сил України, – розповіла Світлана Онищук. – На даний час на Прикарпатті функціонують 43 опорні заклади із понад сотнею філій, з яких здійснюється підвіз учнів. 20 тисяч школярів потребують довезення до шкіл. Щоб повністю вирішити цю проблему, нам ще потрібен 121 автобус.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.