Соціум

Діти і дорослі. У Франківську біля озера пройшов благодійний велопробіг (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У суботу, 6 травня, біля міського озера в Івано-Франківську відбувся благодійний велопробіг. Його організували з нагоди Дня міста, який Івано-Франківськ відзначатиме 7 травня.

Забіг зробили благодійним: всі охочі змогли пожертвувати в скриньку гроші для українських бійців. Збирали на квадрокоптер з тепловізором для 102 бригади територіальної оборони 78 батальйону, де воюють франківці, пише Репортер.

«У рамках дня міста буде 12 спортивних заходів, на кожному збираємо кошти. Потім оприлюднимо суму і передамо на ЗСУ, – каже директор департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко. – Людям потрібні емоції. Кілька років назад ми були рекордсменами України – найбільше людей одночасно взяли участь у велозабігу. Тож сьогодні теж люди можуть отримати ті емоції, яких зараз бракує».

Велопробіг складався з трьох частин:

  • Три кола навколо озера – для дорослих;
  • Одне коло навколо озера – для підлітків від 11 до 16 років;
  • 700 метрів – для дітей.

Загалом у події взяли участь близько 200 людей. Наймолодші учасники отримали медалі.

Ми щороку беремо участь у велопробігах. Напевно це вже впʼяте. Раніше велопробіги були великі, цього року менший», – каже Петро Вʼялий, який бере участь разом з трьома синами.

«Прийшли з цікавості, спробувати свої сили. Ми любимо кататися на велосипеді», – кажуть Олександр Мартинюк і Юра Силянкін, які беруть участь у підлітковому забігу.

Авторка: Ольга Романська

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.