Соціум

Денис Шмигаль попросив знову ввечері обмежити споживання електрики

Google+PinterestLinkedInTumblr

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль закликав жителів України обмежити споживання електроенергії ввечері також і 11 жовтня. Це потрібно, аби зменшити навантаження на енергетичну систему країни, яка зазнала пошкоджень внаслідок російських ракетних ударів.

Денис Шмигаль новини Івано-Франківська

Країна-терорист другий день поспіль продовжує масовану атаку на об’єкти енергетичної інфраструктури. Але Росія не зупиняється у своїх спробах зруйнувати нашу енергетичну інфраструктуру. За даними ДСНС, цієї доби вже зафіксовано 33 обстріли. Ворог продовжує витрачати десятки ракет ціною в сотні мільйонів доларів на те, аби українці день-два побули без світла, – заявив Денис Шмигаль.

Читайте: Прокуратура розпочала розслідування обстрілу Бурштинської ТЕС

Шмигаль додав, що, як і напередодні, уряд просить обмежити споживання електроенергії в години пік – з 17:00 до 23:00. Основне – не вмикати енергомісткі прилади. До них відносяться електроплити, електрочайники, електроінструменти, обігрівачі та кондиціонери, духовки та праски, мікрохвильові печі, кавоварки, пральні та посудомийні машини.

Також він не виключив, що у зв’язку з необхідністю відновити пошкоджену критичну інфраструктуру в деяких регіонах будуть застосовані графіки відключень електроенергії.

Важливо розуміти, що такі обмеження споживання не пов’язані з дефіцитом потужності в енергосистемі, а виключно з необхідністю проведення відновлювальних робіт. Зараз немає жодної потреби ані в аварійній допомозі з боку європейських країн, ані в імпорті електричної енергії. Така можливість за потреби в нас існує, – зауважив Денис Шмигаль.

Читайте: Обстріли в Україні – 11 жовтня. Що відомо. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.