Соціум

ЦРМС запустив щомісячний «Промо-календар ОТГ Прикарпаття»

Google+PinterestLinkedInTumblr
Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування запустив промоційний проєкт для об’єднаних територіальних громад Івано-Франківської області.

Тепер про усі цікаві та непересічні події у прикарпатських громадах ви зможете дізнатись із щомісячного візуального дайджесту.

«Прикарпатські ОТГ стрімко розвиваються і ростуть, вчаться організовувати події на своїй території. Для певних громад – це перший досвід, інші – підтримують вже давно започатковані традиції. А ми вирішили допомогти та інформаційно підтримати їх, розповісти про усе цікаве, що у них відбувається. Така своєрідна промоція для наших ОТГ», – говорить директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк.

Цього разу публікуємо інформацію про події у дев’яти ОТГ Прикарпаття.

«Сподіваємось зібрана інформація стане у пригоді мандрівникам, поціновувачам етнофестивалів, любителям відпочинку «open air» та на природі. Надалі ми дещо модернізуємо наш електронний дайджест, додамо більше інформації. Поки ж, якщо вас зацікавила подія – контактуйте з нами, а ми допоможемо уточнити деталі у громаді», – додає радник з питань комунікації Івано-Франківського ЦРМС Наталія Вінничук.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.