Соціум

Coca-Cola Vanilla знову в Україні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Близько 20 років тому в Україні вперше з’явилася Coca-Cola з незвичайним смаком. Вельми популярний на той час американський напій і так практично не мав аналогів на ринку. Але серія зі смаком ванілі, що з’явилася, стала справжнім бестселером, який сподобався дорослим і дітям. На подив багатьох, ароматизований напій почав зникати з полиць магазинів через 4-5 років після появи, а йому на зміну прийшли інші смаки від бренду Coca-Cola:

  • вишня;
  • лайм;
  • Фанта з різними смаками;
  • ароматизована вода BonAqua.

Повністю зникла з поля зору споживачів кола з присмаком ванілі після виходу на ринок новинки від виробника — холодного чаю зі смаком лимона і персика. Таке рішення про заміну продукції було ухвалено через складнощі логістики та відкриття нових виробничих ліній, які були створені з урахуванням покриття потреб ринку України.

новини Івано-Франківська

Cola Vanilla повернулась в Україну

Уже через десятиліття в низці мережевих магазинів почав з’являтися напій з аналогічним ароматизатором, але випускали його лише в рамках серії Zero, де звичний цукор замінили безкалорійним аспартамом. Попри те, що діти та підлітки прийняли таку «новинку» вельми натхненно, старше покоління прекрасно пам’ятає справжній смак легендарного напою.

Більша частина споживачів прекрасно знає, що корпорація, яка виробляє Coca-Cola, регулярно експериментує з розширенням асортименту. Зокрема, майже щороку на ринок випускаються нові продукти, які змінюють «застарілі», на думку керівництва компанії, продукти. Але дійсно несподіваним для багатьох став той факт, що останні десятиліття Cola Vanilla продовжувала випускатися, але просто не заходила на український ринок. Сьогодні ж ситуація не змінилася, і в більшості роздрібних мереж можна знайти тільки безкалорійний ароматизований напій.

Де купити улюблену багатьма Coca-Cola Vanilla

Щоб дати можливість споживачеві відчути почуття ностальгії та знову насолодитися улюбленим смаком, в магазин Retromagaz почали поставляти улюблену багатьма Cola Vanilla. Сьогодні навіть на міжнародному ринку не продаються варіанти великих об’ємів, тому ви можете придбати більш популярні варіанти в бляшаних банках. Стандартний смак, жодних цукрозамінників і море емоцій — у кожній банці. Також до покупки доступні й інші, більш екзотичні та незвичні для українців смаки, які мають величезну популярність у країнах Європи та Азії.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.