Соціум

Чотири предмети, обов’язкова історія – яким буде НМТ у 2024 році

Google+PinterestLinkedInTumblr

У 2024 році на національному мультипредметному тесті (НМТ) буде чотири предмети замість трьох, як це було у попередні роки.

Три предмети будуть обов’язкові (українська мова, математика, історія України), а четвертий – на вибір. Про це УП.Життя розповіла очільниця Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко, пише Репортер.

Чотири предмети, обов'язкова історія - яким буде НМТ у 2024 році

Також наступного року до переліку предметів, які можна буде скадати на тесті, додається географія.

До того ж, у 2024 році на тестувані передбачена перерва. Її вводять через те, що тривалість тесту стала довшою. Вона триватиме до 20 хвилин.

Ми розуміємо, що ані відпочити повноцінно, ані пообідати за такий короткий час неможливо, однак збільшення тривалості нічого не дасть. Не забуваймо, що учасники НМТ – це часто неповнолітні особи, які інколи змушені будуть проходити тестування в незнайомій частині населеного пункту. Тож ця перерва призначена швидше для того, щоб перемкнутися з одного блоку НМТ до іншого, сходити за потреби у вбиральню, трохи освіжитися, – каже Теятан Вакуленко.

Повертатися до завдань попередньої частини тестування після перерви буде заборонено. Тож можливості списати під час перерви не буде.

Також знову буде можливість пройти тестування за кордоном. А під час складання тесту в Україні, у випадку повітряної тривоги, його зупинять, якщо тривога буде довгою – перенесуть.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.