Соціум Фото

“Чорна п’ятниця”: франківці поскаржилися меру на тролейбуси та прибирання

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вдосвіта 29 грудня міський голова Руслан Марцінків з підлеглими чиновниками провели інспекцію вулиць Хоткевича, Паркова, Івасюка.

“Напередодні Нового року провели інспекцію вулиць Хоткевича, Паркова, Івасюка. Навіть дощ не зупинив “чорну п’ятницю”. Загалом можу сказати, що інспекція пройшла успішно, проте завжди є певні недоліки. Проблеми з громадським транспортом, на жаль, ще не вичерпані. Мешканці не задоволені тролейбусом №10, який не дотримується графіка, і люди змушені чекати від 20 до 30 хв. Є проблеми з прибираннями прибудинкових територій, але ми намагаємось за кожним будинком закріпити відповідальних”, – написав Руслан Марцінків у Facebook.

Він також сказав, що на початку наступного року запланували в найкоротші терміни облаштувати дорогу до навчально-реабілітаційного центру, що на вулиці Хоткевича, де навчаються дітки з особливими освітніми потребами.

“Дуже важливо, що такі інспекції відбуваються регулярно попри усі погодні умови і ми маємо змогу поспілкуватись з мешканцями міста”, – додав на завершення мер.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.