Соціум

Чому зарядний пристрій ноутбука не заряджає акумулятор?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ноутбук – незамінний робочий інструмент для багатьох людей. Його зручно використовувати як удома чи в офісі, так і під час поїздки в авто чи поїзді. Ось чому так важливо, щоб він завжди був заряджений і готовий до роботи. Однак бувають випадки, коли зарядити акумулятор не виходить.

 Оскільки комп’ютерне обладнання є досить крихким, дуже легко пошкодити ключові компоненти, що використовуються для живлення акумулятора. Саме тому власника макбуку, перш ніж приступити до вибору нового блока живлення тут https://www.aks.ua/catalog/zaryadnoye-ustroistvo-noutbuk/brend-noutbuka/apple, варто уважно оглянути пристрій і закріплені за ним аксесуари. Перевірте, в чому може бути причина того, що акумулятор не заряджається належним чином.

Пошкоджено конектор підключення або кабель адаптера

 Блок живлення і кабель, що з’єднує його з ноутбуком – елементи, які часто зазнають механічних пошкоджень. Коли ви переміщуєте обладнання з місця на місце, то шнур переламується. Наконечник блока живлення також може вийти з ладу, якщо не акуратно вставляти його в роз’єм живлення. Щоб виявити ці поломки, досить підключити свій персональний комп’ютер до аналогічних аксесуарів живлення. Якщо ноутбук заряджається, то можете бути впевнені, що несправний адаптер живлення або кабель. замовити адаптер Dell можна тут https://www.aks.ua/catalog/zaryadnoye-ustroistvo-noutbuk/brend-noutbuka/dell

Пошкоджено роз’єм

 Якщо з кабелем усе гаразд, перевірте вхід живлення ноутбука. Можливо, порт підключення був чимось забитий або зламаний. Іноді роз’єм ноутбука страждає після різкого висмикування штекера, це часто трапляється, коли користувач ненавмисно спотикається об кабель.

Несправний або зношений акумулятор

 Кабель не пошкоджено, роз’єм теж у нормальному стані, і при цьому ноутбук вимикається одразу після вимкнення джерела живлення? У цьому разі винен акумулятор лептопа. Можливо, він був пошкоджений або закінчився термін його служби. Кожна батарея має певну кількість циклів заряджання і розряджання. Після кількох років інтенсивної експлуатації ноутбука, батарея може просто втратити свої початкові властивості. У такій ситуації може знадобитися заміна акумулятора ноутбука на нову модель. Перед купівлею нового батарейного відсіку, переконайтеся, що він сумісний з вашим ноутбуком.

 Отже, існує кілька популярних причин, через які зарядний пристрій не заряджає акумулятор. І якщо діагностика показала, що несправний один із перерахованих вище елементів, то без купівлі нового блока живлення або акумулятора – не обійтися. Не чекайте дива, подаруйте своєму ноутбуку друге життя і безпечно заряджайте обладнання.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.