Соціум

Чому і для чого є корисний Viber-бот обленерго

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Серед клієнтів «Прикарпаттяобленерго» 25 % подають щомісяця показники лічильника за допомогою дистанційних сервісів. Популярністю у побутових споживачів серед дистанційних сервісів користується Viber-бот. Минулого місяця через нього передали 50% показів. На другому місці – персональний кабінет, ним скористалося 30% споживачів. Та 20 % клієнтів подало покази через кол-центр.

Щомісяця частка тих, хто обирає дистанційні сервіси зростає. Приблизно кожного нового періоду додається до 1500  нових споживачів, пише Репортер з посиланням на пресслужбу обленерго.

обленерго новини Івано-ФранківськаПодача показників стартує за два дні до завершення поточного місяця і завершується на третій день нового місяця. Тобто, найближчий період – з 29 квітня по 3 травня.

В обленерго рекомендують поступово відмовлятися від телефонних дзвінків до кол-центру. Адже кількість бажаючих подати показники у такий спосіб перевищує технічну можливість центру, тому здебільшого у цей період додзвонитися до диспетчерів стає нереально. Зважаючи на це, у  компанії пропонують використовувати можливість подавати показники лічильника через Viber та Персональний кабінет.

Щоб почати користуватись Viber-ботом,  достатньо просканувати телефоном QR-код, який є на сайті обленерго в розділі «Подати показник» або перейти за посиланням: https://cutt.ly/hRArBD0 Далі, користуючись підказками меню, потрібно розпочати процес реєстрації, який забере кілька хвилин.

А для реєстрації у Персональному кабінеті потрібно  на сайті  компанії www.oe.if.ua  вверху стартової сторінки натиснути відповідну кнопку  або ввести в пошукову строку у Google «Персональний кабінет Прикарпаттяобленерго».

Про переваги дистанційних сервісів говорять клієнти, які ними користуються. В першу чергу вони є зручними, адже, щоб ними скористатися достатньо телефона або комп’ютера та доступу до інтернету, а зрозумілі підказки допомагають вибрати необхідну команду.

Також у сервісах є доступний архів подачі показів, можливість додати кілька особових рахунків, переглянути історію поданих показників. Окрім цього,  Viber та Персональний кабінет є багатофункціональними сервісами, оскільки через них можна не лише подати покази лічильника, але й оплатити рахунки за світло та керувати кількома обліковими записами одночасно.

А віднедавна у  Viber-боті можна дізнатись причину і час відновлення електропостачання або ж зареєструвати заявку про знеструмлення.

Ці зручності можуть стати вашою корисною звичкою. Реєструйтесь, знайомтесь із сервісами, які дозволять зекономити ваш час на більш приємні справи. Дізнатися більше про способи дистанційного подання показників можна ТУТ.

Танки, таємні дороги та народження сина. Як відомий на всю Україну екскурсовод втікав з Чернігова на Прикарпаття (ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.