Соціум

Церква святкує ювілей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Церква Царя Христа монастиря отців василіан, що на Майзлях в Івано-Франківську, цього тижня відзначає подвійний ювілей: 80‑річчя побудови й освячення храму та 20‑річчя повернення церкви і монастиря отцям василіанам. З цієї нагоди храм Царя Христа запрошує на святкові заходи, що розпочалися у вівторок, 21 вересня. Святкування триватимуть до неділі, 26 вересня.

У 1990 році, першого вересня, в Івано-Франківську сталася подія, дуже важлива для духовного життя міста: відбулася перша Служба Божа у повернутій отцям василіанам церкві.

За радянських часів у храмі був і склад меблів, і державний архів. Також приміщення монастиря стало прихистком для міліції, школи, кінотеатру. Згодом церква і монастирський дім були понищені до краю.

Нині парафія живе плідним духовним життям. При ній діють чотири хори, шість християнських спільнот, половина з яких – молодіжні. До речі, всі вони мають виступи в рамках святкувань: і молодіжний хор «Осанна», і спільнота «Еммануїл», «Обнова», і дитячий хор «Божі ангелики», інші колективи храму та міста. Священики парафії та керівники хорів запрошують іванофранківців долучитися до святкової програми, відвідати богослужіння, літургії за участю єпископів кир Володимира Війтишина та кир Софрона Мудрого. Для молоді з четверга на п’ятницю будуть нічні чування. Завершаться святкування у неділю, 26 вересня, архієрейською Святою Літургією.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.