Люди Соціум

Біженця Бутусіна з сім‘єю виселяють з Грабівки через бійку із сусідами – конфлікт вирішували на сході села (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У селі Грабівка, що на Калущині, провели схід села, аби вирішити непорозуміння між односельчанами. Конфлікт виник між переселенцем із РФ, добровольцем «Правого сектору» Олегом Бутусіним та його сусідами.

До теми: З Росії у «Правий сектор». Родина Бутусіних переїхала на Франківщину

Олег Бутусін разом із родиною живе у Грабівці вже три роки. Зараз працює тут лісником. Конфлікт, каже, стався минулого тижня. Його дружина Тетяна зробила зауваження сусідці щодо зрізаних гілок ялинки і між ними почалася бійка. Згодом побилися і їхні сини.

Бутусін каже, вирішили б цю сварку мирно, якби громада села не наполягала на виселенні родини із села.

«Я для діалогу відкритий. Хай приходять до мене ті чоловіки, які відповідають за свої слова та дії. Але поки що це виглядає так: 30 людей прийшли до голови РДА просити, аби моя родина виїхала із села. А як я звідси поїду на мороз із дітьми?», – говорить Бутусін.

Сусід Бутусіних Андрій Рибій каже, його не було вдома, коли стався конфлікт між жінками. Прийшов на збори громади, аби справедливо вирішити цю ситуацію.

«Я з ними не сварився, Моя жінка ще дотепер у лікарні. А він каже: «ето твоя жена істєрічка». Якщо вони признають і скажуть «вибачте», я заберу заяву, але не треба мені погрожувати, що мене будуть пресувати», – говорить Рибій.

Обидві родини написали заяви до поліції. Порушені два кримінальні провадження, проводяться слідчі дії. Збори громади тривали дві години.

Голова Калуської РДА Віктор Гільтайчук, який теж був присутній на зборах громади, каже, що розібратися в цій історії повинна поліція.

«Скажіть «пробачте» один одному. Розійдіться. Є два кримінальні провадження. Нехай поліція доведе їх до логічного завершення», – говорить Гільтайчук.

На тому й розійшлися. Жодного рішення на сході села не прийняли.

У селі Грабівка, що на Калущині, провели схід села, аби вирішити непорозуміння між односельчанами. Конфлікт виник між переселенцем із РФ, добровольцем "Правого сектору" Олегом Бутусіним та його сусідами.#Грабівка #громада

تم النشر بواسطة ‏‎UA: Карпати‎‏ في الأحد، ٢٩ ديسمبر ٢٠١٩

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні