Соціум

“Безпечний простір”: у Франківську запрацювала психологічна підтримка для дітей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Мальтійська служба допомоги в Івано-Франківську ініціювала стоврення “Безпечного простору”, де дітям надається професійна психологічна підтримка в ігровому форматі.

Про це повідомили на facebook-сторінці організації, передає Репортер.

“Ворог зацікавлений у тому, щоб поширити страх і паніку в наших серцях, щоб кожен відчував втому, емоційне вигорання, безсилля і найстрашніше – безпорадність. Для того, щоб їй протидіяти люди займаються різною волонтерською діяльністю, але рано чи пізно випливає проблема – що робити з дітьми? Я ж не можу залишити дитину на одинці. Вирішення цього питання запропунували Мальтійські кваліфіковані психологи. Для того, щоб пережити цей непростий період ми повинні єднатися”, – зазнчають у дописі.

Тому Мальтійська служба допомоги ініціювала стоврення “Безпечного простору”, де дітям надається професійна психологічна підтримка в ігровому форматі, а їхні батьки в той час можуть долучитися до волонтерської діяльності.

Центр також радий допомогти всім, хто приїхав до нашого міста через воєнні дії.

Заняття проходять у групах для дітей віком від 4 до 12 років щоденно.

Щоб зареєструватись та отримати відпвідну допомогу, потрібно заповнити форму за посиланням. Після чого волонтери зв’яжуться при появі вільних місць у групах.

Окрім того, Мальтійська служба допомоги разом  партнерами надає першу психологічну допомогу в кризових станах для дорослих.

Якщо у вас є така потреба, телефонуйте з 12.00 по 20.00 за телефонами:

  • 0964962314 ( також можете писати уviber)
  • 0958589413 ( також можете писати у telegram)
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.