Соціум

Бензогенератори: види та переваги

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Планові та позачергові відключення світла, перебої електропостачання у зв’язку з погодними умовами — проблеми, з якими доволі часто зіштовхуються жителі нашої країни. Особливо важко в таких випадках доводиться підприємцям та тим, у кого опалення оселі та обладнання для приготування їжі живляться від електроенергії. Для розв’язання цієї проблеми на Мотоблок Біз можна придбати генератори бензинові — пристрої, які здатні перетворювати енергію рідкого пального на електричну.

Бензогенератори: види та переваги

Переваги та особливості використання

Бензогенератори — найпоширеніший вид обладнання для резервного та автономного електрозабезпечення. Ці пристрої використовують як в приватних будинках, дачах, так і на невеликих підприємствах та будівництві. Свою популярність вони здобули завдяки тому, що на відміну від аналогів, в яких використовується дизельне пальне, якість роботи бензинових генераторів не залежить від температурних умов. До переваг таких агрегатів відносять:

  • комфортне використання — при роботі моделі, які працюють на бензині виробляють значно менше шуму, ніж інші;
  • доступна вартість;
  • довговічність та простота технічного обслуговування;
  • широкий асортимент — кожен покупець може знайти пристрій під свої потреби;
  • компактність — відносно невеликі розміри дозволяють використовувати їх у квартирах та брати в поїздку.

Під час використання бензогенератора слід враховувати, що для довготривалої служби двигуна їм потрібно давати можливість відпочити від 60 до 120 хвилин після 6-8 годин використання.

Бензогенератори та їхі види

Різновиди бензинових електрогенераторів

На Motoblok.biz представлено безліч моделей бензогенераторів. Для того, щоб зробити правильний вибір під час покупки, варто знати відмінності кожної з них. Залежно від особливостей конструкції, відрізняють:

  • рамні — широко застосовуються як джерело живлення для великогабаритного обладнання;
  • інверторні — забезпечують подачу стабільної і якісної напруги;
  • безрамні — компактна модель, основним недоліком якої є відсутність захисту внутрішніх елементів.

Якщо пристрій планується використовувати для підключення складної електроніки, що чутлива до перепадів напруги, наприклад комп’ютерів, краще купити інверторний генератор. Залежно від типу двигуна, бензогенератори бувають двотактними та чотиритактними. Перший тип має відносно невелику потужність (до 1 кВт), через що використовується для періодичного живлення невеликих пристроїв у аварійних ситуаціях. Другий вид відрізняється надійністю та забезпечує стабільний потік високопотужної енергії.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.