Соціум

Бандерольні та кур’єрські пакети: їх особливості та призначення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Для кур’єрських служб вкрай важливо, щоб речі, які вони доставляють доходили до отримувача в належному стані. Особливо це стосується документів та дрібних предметів, які не пересилають в спеціальних коробках. Щоб дрібні речі та папери не пошкодились під час транспортування, треба використовувати надійне пакування. На сайті https://wellpacks.com.ua/ можна обрати якісні бандерольні та кур’єрські пакети для будь-яких потреб.

Кур’єрські пакети

Кур’єрські пакети виготовляють з вологонепроникного багатошарового поліетилену, який оберігає вміст пакета від впливу зовнішнього середовища та недбалого поводження під час транспортування.

Завдяки високоміцному клейкому шару на закриваючому клапані стороння особа не зможе непомітно дістати вміст пакета. При розкритті клапан деформується, щоб його неможливо було повторно заклеїти.

Бокові шви не дозволять розрізати пакет і повторно його запаяти. Розкриття пакета призводить до порушення його форми, тому непомітно підмінити вміст не вийде.

Використовують кур’єрські пакети для:

  • пересилання документів та іншої кореспонденції;
  • доставки замовлень інтернет-магазинів;
  • відправки дрібної продукції;
  • транспортування виробів з текстилю.

На зовнішній білий шар пакувального матеріалу при потребі можна нанести маркування ручкою або маркером. Якщо є бажання виділитися на фоні конкурентів та здобути лояльність клієнтів, можна надрукувати на пакетах логотип вашої фірми. Зображення та текст не стираються та зберігають первозданний вигляд протягом усього терміну користування. Замовити послугу, яка зробить бренд впізнаваним, можна за посиланням https://wellpacks.com.ua/catalog/kurerskie. Там кваліфікована команда допоможе реалізувати ваші ідеї.

Бандерольні пакети

Бандерольні конверти не розраховані на дуже велику вагу. Вони виготовлені з паперу, але мають плівку з бульбашками на внутрішній стороні.

Полімерний прошарок бандерольного пакету захищає його вміст від:

  • несильних механічних впливів
  • попадання всередину конверта води, бруду;
  • потрапляння в конверт агресивних хімічних речовин.

У таких пакетах можна пересилати диски, аудіокасети, книги, невеликі технічні пристрої, канцелярію, сувенірну продукцію, прикраси, косметику, флешки.

Щоб речі, які пересилають, дійшли до отримувача неушкодженими, треба правильно обирати пакування. Воно має не прости підходити за призначенням, а й бути належної якості.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.