Соціум

АТ «Прикарпаттяобленерго» у 2021 році спрямує інвестиції у гірські райони

Google+PinterestLinkedInTumblr
У вівторок. 22 вересня, у форматі відеоконференції відбулися відкриті слухання проєктів Інвестиційної програми АТ «Прикарпаттяобленерго» на 2021 рік. Розглядали тарифи на послуги з розподілу електричної енергії при переході до стимулюючого регулювання.

До обговорення запросили представників місцевих органів виконавчої влади, сектору НКРЕКП в Івано-Франківській області, представники органів місцевого самоврядування, пише Репортер з посиланням на пресслужбу компанії.

У 2021 основні інвестиції спрямують на технічне переоснащення і модернізацію мереж 0,4-110 кВ в основному у гірських районах, а саме заплановано технічне переоснащення  ПЛ-10кВ – 34,65 км та технічне переоснащення ПЛ-0,4 кВ з використанням самоутримуючих ізольованих проводів – 66,35 км.

Для підвищення надійності роботи міських мереж передбачається прокласти 19,13 км кабельних мереж 0,4-10 кВ у Франківську, Калуші, Яремчі, Коломиї, а також 0,32 км в селі Задністрянськ та 5,11 км в селі Поляниця. Окрім цього, з метою приведення якості напруги в споживачів до вимог стандарту передбачається встановити 27 розвантажувальних підстанцій. Також інвестиції спрямують на  вдосконалення обліку електроенергії, модернізацію транспортних засобів, впровадження і розвиток інформаційних технологій. Також планують розвивати новітні комунікаційні й телекомунікаційні системи, розвиток та автоматизацію диспетчерсько-технологічного керування.

Також при переході до стимулюючого регулювання створють стимули оновлення основних фондів та залучать інвестиції, підвищиться ефективність та надійність розподілу електроенергії та інше. Таким чином у компанії планують за 13 років досягти цільового показника якості (SAIDI) для міської території на рівні 150 хв, для сільської території – 300 хв. Відповідно цільовий показник якості послуг зменшиться для міської території в 2,3 рази, а для сільської території в 3,2 рази. Окрім того вдасться зменшити і технологічні втрати електроенергії.

Учасники відкритих обговорень підтримали та погодили проєкт інвестиційної програми компанії на наступний рік та проєкт тарифів на послуги з розподілу електричної енергії.

Ознайомитися з результатами відкритих обговорень можна на сайті компанії у розділах «Офіційна інформація» та «Тарифи та ціни».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.