Соціум

Англійська онлайн: вибираємо курси та налаштовуємо процес вивчення мови

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Найскладніше у вивченні англійської мови – почати. Чим довше ви збираєтеся з чергового понеділка розпочати навчання, тим далі ваша ціль. Якщо ви вирішили вивчати англійська онлайн, відразу знайдіть кілька варіантів курсів, пройдіть тестування і починайте свій шлях до мети. Але для початку визначте свої запити та головні вимоги до курсів.

Наприклад, у нашій школі Yappi Corporate можна підібрати індивідуальний чи груповий курс під будь-які запити.

Англійська онлайн: вибираємо курси та налаштовуємо процес вивчення мови

Як вибрати онлайн-школу для вивчення англійської мови 

Вчити англійську онлайн — найкращий вибір, адже не потрібно підлаштовуватися під місцезнаходження школи, витрачати час на дорогу та пропускати заняття через поїздки та відрядження. Ви можете знайти будь-яку школу, навіть з іншого міста та навчатися у найкращих викладачів. Але при виборі школи англійської мови не варто поспішати, враховуйте різні параметри та свої запити.

Для початку розпишіть або продумайте всі основні моменти: час занять, ціна, спрямованість (загальні онлайн-курси, англійська для бізнесу, для складання міжнародних іспитів та ін.). Далі виберіть у мережі кілька варіантів, які підходять під ваші запити. Почитайте онлайн на різних сайтах відгуки та подивіться рейтинги. Уточніть кількість студентів у групі, адже у великих групах заняття англійською онлайн будуть неефективними.

Уточніть кваліфікацію викладачів, чи мають вони міжнародні сертифікати, чи підвищують кваліфікацію на різних курсах, майстер-класах та вебінарах. За можливості відвідайте пробні заняття у кількох школах, так ви краще зрозумієте, який формат та викладач буде ефективніше та цікавіше.

Загальні, але дуже важливі правила ефективного вивчення англійської онлайн 

Успіх у вивченні англійської мови лише на 40% залежить від вибраних курсів, а ще 60% – ваші зусилля, посидючість та бажання навчатися. А з онлайн-навчанням ще складніше, адже потрібно правильно підібрати місце та не відволікатися на інші справи та гаджети.

Щоб навчання онлайн було максимально ефективним, забронюйте у календарі слоти під самі заняття та на підготовку, так ви точно не пропустите заняття та виділите час на самопідготовку.

Вибирайте комфортний час для навчання онлайн. Якщо ваш пік активності у першій половині дня, не варто вибирати курси англійської мови із заняттями увечері. Не робіть великих перерв, намагайтеся робити домашнє завдання відразу після занять і приділяти по 15-20 хвилин на день на самопідготовку та повторення.

Знайдіть цікавий контент у мережі: читайте статті та блоги, дивіться фільми та серіали англійською мовою онлайн. Виписуйте незнайомі фрази, слова, намагайтеся повторити їх і наступного дня. Не втрачайте можливості попрактикувати розмовну англійську – відвідуйте розмовні клуби онлайн або офлайн, спілкуйтеся у поїздках або знайдіть співрозмовників у соціальних мережах, чим більше практики, тим краще результат.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні