Соціум

Англійська онлайн: вибираємо курси та налаштовуємо процес вивчення мови

Google+PinterestLinkedInTumblr

Найскладніше у вивченні англійської мови – почати. Чим довше ви збираєтеся з чергового понеділка розпочати навчання, тим далі ваша ціль. Якщо ви вирішили вивчати англійська онлайн, відразу знайдіть кілька варіантів курсів, пройдіть тестування і починайте свій шлях до мети. Але для початку визначте свої запити та головні вимоги до курсів.

Наприклад, у нашій школі Yappi Corporate можна підібрати індивідуальний чи груповий курс під будь-які запити.

Англійська онлайн: вибираємо курси та налаштовуємо процес вивчення мови

Як вибрати онлайн-школу для вивчення англійської мови 

Вчити англійську онлайн — найкращий вибір, адже не потрібно підлаштовуватися під місцезнаходження школи, витрачати час на дорогу та пропускати заняття через поїздки та відрядження. Ви можете знайти будь-яку школу, навіть з іншого міста та навчатися у найкращих викладачів. Але при виборі школи англійської мови не варто поспішати, враховуйте різні параметри та свої запити.

Для початку розпишіть або продумайте всі основні моменти: час занять, ціна, спрямованість (загальні онлайн-курси, англійська для бізнесу, для складання міжнародних іспитів та ін.). Далі виберіть у мережі кілька варіантів, які підходять під ваші запити. Почитайте онлайн на різних сайтах відгуки та подивіться рейтинги. Уточніть кількість студентів у групі, адже у великих групах заняття англійською онлайн будуть неефективними.

Уточніть кваліфікацію викладачів, чи мають вони міжнародні сертифікати, чи підвищують кваліфікацію на різних курсах, майстер-класах та вебінарах. За можливості відвідайте пробні заняття у кількох школах, так ви краще зрозумієте, який формат та викладач буде ефективніше та цікавіше.

Загальні, але дуже важливі правила ефективного вивчення англійської онлайн 

Успіх у вивченні англійської мови лише на 40% залежить від вибраних курсів, а ще 60% – ваші зусилля, посидючість та бажання навчатися. А з онлайн-навчанням ще складніше, адже потрібно правильно підібрати місце та не відволікатися на інші справи та гаджети.

Щоб навчання онлайн було максимально ефективним, забронюйте у календарі слоти під самі заняття та на підготовку, так ви точно не пропустите заняття та виділите час на самопідготовку. Поглиблюйте свої знання англійської мови разом із All Right Pro! Наша онлайн школа зараз відкрилася в тому числі і на PL ринок, ми надаєм можливість не лише вивчати мову за зручним графіком, а й налаштовувати процес навчання під свої потреби. З нами вивчення англійської стає цікавим та ефективним шляхом до нових можливостей.

Вибирайте комфортний час для навчання онлайн. Якщо ваш пік активності у першій половині дня, не варто вибирати курси англійської мови із заняттями увечері. Не робіть великих перерв, намагайтеся робити домашнє завдання відразу після занять і приділяти по 15-20 хвилин на день на самопідготовку та повторення.

Знайдіть цікавий контент у мережі: читайте статті та блоги, дивіться фільми та серіали англійською мовою онлайн. Виписуйте незнайомі фрази, слова, намагайтеся повторити їх і наступного дня. Не втрачайте можливості попрактикувати розмовну англійську – відвідуйте розмовні клуби онлайн або офлайн, спілкуйтеся у поїздках або знайдіть співрозмовників у соціальних мережах, чим більше практики, тим краще результат.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.