Соціум

Англійська онлайн: чому варто вибрати дистанційний курс

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вивчити англійську мову самостійно вдома складно: потрібна жорстка самодисципліна та система. Але технології не стоять на місці, ринок онлайн-послуг розвивається і все популярнішим стає дистанційна освіта.

Англійську мову можна вчити будь-яким зручним способом: на курсах у невеликих групах, індивідуально з викладачем або самостійно на різних онлайн-платформах.

Вчимо англійську онлайн ефективно

Онлайн англійську мову можна практикувати й на розмовних клубах, у соціальних мережах та на майстер-класах.

З чого почати вчити англійську онлайн

Онлайн формат навчання підійде практично всім, головне – правильно підібрана програма та методика. Дайте відповідь на кілька питань: чого я хочу домогтися, вивчивши мову, скільки часу і грошей я готовий інвестувати в навчання, в який час доби зручніше займатися. Відповіді допоможуть виставити пріоритети та задати правильний вектор пошуку та організації продуктивного вивчення англійської онлайн.

Вибір дистанційних курсів англійської мови дуже широкий, адже ви не прив’язані до місця. Вивчіть всі пропозиції на ринку, що підходять під запити часу, ціни, кількості студентів у групі, додаткових матеріалів, клубів та іншого. Вивчіть відгуки та рейтинги.

Вибравши кілька варіантів, пройдіть співбесіду та тестування, а якщо є можливість – пробний урок.

Відмінний варіант, якщо в школі є різні онлайн-платформи для тренувань, адже дистанційно доступні не всі формати навчання і їх потрібно компенсувати. Плюс на таких платформах можна тренуватися будь-коли з будь-якої точки.

Відсутність необхідності щоразу бути у класі на занятті також додає гнучкості. Пропускати заняття через зустрічі та поїздки доведеться рідше.

Як досягти бажаного результату

Багато плюсів у вивченні англійської онлайн може нівелювати неправильний підхід студента. Домашня атмосфера може розслабляти та погано впливати на концентрацію.

Вибравши дистанційний формат навчання важливо відразу встановити правила та створити робочу обстановку:

  1. На час занять відключайте телефони та соціальні мережі.
  2. Підготуйте все необхідне для уроку: зошити, книги, ручки, поставте поруч склянку води.
  3. Перевірте з’єднання з інтернетом та гарнітуру перед початком, щоб не витрачати час уроку, якщо щось не працює.
  4. Попросіть вас не відволікати і не шуміти.
  5. Забронюйте час на самопідготовку у календарі. Щодня приділяйте хоча б 20 хвилин на самопідготовку та вивчення нових слів чи граматики.
  6. Беріть активну участь у обговореннях. Пасивна присутність на онлайн-уроці не допоможе швидко та якісно заговорити англійською.
  7. Знайдіть цікаві матеріали, блоги, відео, фільми або книги англійською та займайтеся додатково.
  8. Просіть фідбек у викладача. Робота над свіжими помилками ефективніша, ніж виправляти давно неправильно заучені слова або правила.
  9. Багато практикуйте. Відвідуйте розмовні клуби, пишіть англійською, читайте. Чим більше англійської буде в житті, тим швидше ви її освоїте.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.