Соціум

Якщо ви потерпаєте від домашньої тиранії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Декілька порад для тих, хто у сім’ї є об’єктом не любові, а насильства.

  • Викликайте міліцію – «102». Якщо у вас немає телефону, спробуйте узгодити із сусідами умовний знак для того, щоб вони телефонували в міліцію у випадку необхідності.
  • Коли приїде міліція, детально розкажіть і покажіть їй ваші тілесні ушкодження, а також ті домашні речі, які насильник розбив чи зламав. Якщо боїтесь зробити це у присутності партнера, спробуйте поговорити з представниками міліції наодинці.
  • Міліція повинна надати вам інформацію про наявність при­тул­ку та інших служб соціального захисту у вашому регіоні, скласти протокол.
  • Якщо вам завдано тілесних ушкоджень, зверніться до невідкладної швидкої допомоги чи до особистого лікаря. Медичні виснов­­ки можуть бути вагомим доказом у кримінальному чи цивільному судочинстві. До того ж, медичні висновки є конфіденційними і не надаються нікому, крім вас.
  • Продумайте щонайменше чо­тири місця, куди б ви могли піти, якщо залишити дім. Довірте певну суму грошей, одяг та копії найважливіших документів друзям, родичам або сусідам. Слідкуйте, щоб у вас завжди була достатня сума на мобільному рахунку. Розробіть і відпрацюйте маршрут втечі з людиною, якій довіряєте. Якщо у вас є діти, в жодному разі не залишайте їх.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.