Соціум

Телевізійна електроісторія Станиславова

Google+PinterestLinkedInTumblr

Зважаючи на свій 80‑річний ювілей, ВАТ «Прикарпаттяобленерго» проводить 2010 рік під гаслом «Історію творимо разом!». Тому в планах енергетиків, разом із виконанням виробничих завдань, є й чимало заходів, спрямованих на вивчення та популяризацію історії рідного підприємства та краю загалом. Один із таких проектів 1 липня стартує на телеканалі «24».

Цикл телевізійних замальовок під назвою «Електричні вогні рідного міста», який готує «Прикарпаттяобленерго», буде цікавим для глядача. Щодня в ефірі телеканалу «24» виходитиме одна програма, яка викладатиме цікаві факти з історії електрифікації Івано-Франківська. До роботи над телепроектом залучені місцеві краєзнавці – зокрема, Михайло Головатий і Зеновій Жеребецький.

Телепрограми можна буде бачити у вечірньому ефірі телеканалу «24» протягом липня цього року у блоці «Новини. Івано-Франківськ» о 21:28, 22:28 та 23:28. Енергетики переконані: інформація про появу перших електростан­цій у Станиславові, перше електричне освітлення, перші ліфти та вуличне освітлення, а також інші цікаві факти викличуть інтерес глядача.

Для залучення ширшого кола глядачів вечірній випуск новин телеканалу «24» із телезамальовками «Електричні вогні рідного міста» о 21:28 транслюватиметься також і на великому моніторі у центрі Івано-Франківська – на Вічевому майдані.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.