Соціум

Телефонний онлайн-довідник області

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Інтернет поповнився цікавим, корисним і відвідуваним ресурсом. Мова йде про biz.if.ua – найбільшу базу (понад 12500) контактів підприємств та установ Івано-Франківської області в мережі Інтернет. Завдяки зручній пошуковій системі можна легко знайти потрібну інформацію: телефони, адресу по назві фірми чи установи, перелік об’єктів по видах діяльності, по територіальному розміщенні (область, місто, район, село), а також ознайомитися з відгуками клієнтів.

Наразі це – найбільший подібний ресурс на Прикарпатті. Автоматичне визначення місця знаходження об’єктів на карті Google Maps дозволяє швидко зорієнтуватись територіально. Також створено «Карту підприємств», завдяки якій можна побачити всі об’єкти окремих галузей одночасно на карті. Розроблено систему голосування для визначення рейтингу підприємств по кожній галузі. (Переможці будуть нагороджені на початку 2011 року на щорічній презентації). Створено реєстр діючих підприємств, установ та організацій області, який постійно контролюється та оновлюється.

Цей проект народився шляхом об’єднання зусиль рейтингового агентства міжнародного проекту «Ділова Івано-Франківщина» та компанії веб-розробок IFR@studio. Для забезпечення максимального доступу до інформації створено два варіанти подачі: електронний (biz.if.ua) і друкований щорічний обласний бізнес-довідник «Ділова Івано-Франківщина».


Сайт biz.if.ua розроблено компанією IFR@studio (ifrastudio.com), всі роботи з автоматизації інформаційних процесів, пов’язаних з обробкою інформації та друком довідника – [bvblogic] (bvblogic.com), інформаційний моніторинг підприємств та установ області проводить рейтингове агентство «Ділова Івано-Франківщина».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.