Соціум

Святкують поштарі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Всесвітній день пошти, який на планеті відзначають 9 жовтня, без перебільшення можна назвати святом всіх людей. Адже пошта давно сприймається як частина нашого повсякденного життя.

У рамках святкування 9 жовт-ня у Києві в Українському домі відбудеться урочиста нарада працівників поштового зв’язку, на якій підсумовуватимуться результати роботи підприємства, визначатимуться основні перспективи розвитку Укрпошти, розглядатимуться законодавчі ініціативи, напрацьовані фахівцями підприємства, спрямовані на поліпшення роботи національного оператора та впровадження нових сучасних послуг.

В роботі святкового форума бере участь і делегація Івано-Франківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» на чолі з її директором Михайлом Саковським.

За сумлінну та багаторічну працю і значний особистий внесок в розвиток поштової галузі зв’язку найкращих представників дирекції представлено до високих нагород:

• Подяка Міністерства транспорту та зв’язку України – Бардюк Оксані Василівні, начальнику відділення поштового зв’язку с. Пшеничники;
• Почесна Грамота з нагрудним знаком «Почесна відзнака УДППЗ «Укрпошта» – Фицик Марії Василівні, начальнику відділення поштового зв’язку с. Чорнолізці;
• Подяка генерального директора УДППЗ «Укрпошта» – Приймаку Богдану Романовичу, листоноші відділення поштового зв’язку с. Камінне Надвірнянського району.

Всесвітній день пошти – це чудова нагода привернути увагу громадськості до діяльності поштової служби у глобальній системі зв’язку, до послуг, які вона пропонує споживачам, до цілей, які ставить перед собою Всесвітній поштовий союз.

«Репортер» також вітає всіх поштарів зі святом!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.