Соціум

На Вічевому майдані – остання «чужа» ялинка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вже другий рік поспіль головна новорічна ялинка Івано-Франківської області стоїть на Вічевому майдані. Її висота – 25 метрів. Цього року ялинку привезли із села Грабівка Калуського району. У супроводі працівників міського відділу ДАІ вона приїхала до обласного центру ввечері 8 грудня і «переночувала» у селі Чукалівка. Потім її доставили на Вічевий майдан і протягом декількох днів установлювали та прикрашали.

Засвітили зелену красуню ввечері на День святого Миколая, 19 грудня. Цьогоріч це сталося трохи раніше, ніж зазвичай. Як пояснив на відкритті міський голова Віктор Анушкевичус, – через те, що саме цього дня починається цикл зимових свят.

За словами мера, у наступному році зрізати хвойного велетня для Івано-Франківська вже не будуть. На Вічевому майдані посадять живу ялинку. Згодом вона має вирости, і прикрашати будуть саме її. Хоча тут варто зазначити, що такий варіант місто вже проходило. За словами міських комунальників, привозити святкове дерево на Вічевий майдан стали саме через те, що ялинки біля Ратуші страждали від святкових прикрас.