Соціум

«Місто квітів» визначило переможців

Google+PinterestLinkedInTumblr

Конкурс «Місто квітів», організований OTP Bank, підходить до завершення. Заявки на участь у конкурсі подали 58 осіб, у місті побільшало заквітчаних балконів і підвіконь. Журі, до якого ввійшли представники організаторів і партнерів конкурсу, а також журналісти, вибрало переможців конкурсу «Місто квітів». Також завершилося он-лайн-голосування на сайті www.kinolumiere.com.

Фінал конкурсу та нагород-ження найкращих робіт, а також вручення грамот усім його учасни-кам відбудеться 5 вересня о 16.00 на Вічевому майдані. У програмі – виступ Центру естетичного виховання «Кармен» і показ квіткових композицій, що брали участь у конкурсі.

Переможці, визначені журі, отримають: ноутбук від НТО «Комплект» – за перше місце, цифровий фотоапарат від ТЦ «Метро» – за друге, та сертифікат на 10 відвідувань театру кіно «Люм’єр» на двох – за третє місце.

До того ж, за перше місце буде вручений поліс добровільного страхування майна «Дім і все, що в НІМ», за друге – поліс «Перший ризик» на 100 тис. грн., за третє місце – поліс добровільного страхування майна на суму відповідальності 70 тис. грн. від СК «UNIQA».

Переможець конкурсу глядацьких симпатій, визначений голосуванням відвідувачів сайту www.kinolumiere.com, отримає сертифікат на 20 відвідувань теат-ру кіно «Люм’єр» і подарунковий сертифікат на 200 грн. в усі бари кінотеатру. Призери, що посядуть у цій номінації друге та третє місця, отримають подарунки від ТМ DOM ZARA – сертифікати на придбання одягу на 1 тис. грн. і на 500 грн.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.